Duyurular
Basında Biz

Hedef Olimpik Kulaç Olmak

Aqua İlki bir ay önce gerçekleştirilen Olimpik Kulaçlar 11- 12 yaş seçmelerinin ikinci etabı hafta sonu yapıldı. Balıkesir’den 5 kulübün 40 sporcunun mücadelede ettiği yarışlarda dereceler Yüzme Federasyonuna gönderilecek.

Altın Madalya

Aqua Yıldız Kulaçlar´dan Kaan Aşık 200 metrede Türkiye şampiyonu oldu.

KIYASIYA YARIŞTILAR

Aqua Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Kurtderelispor Arena Yüzme İl Birinciliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Yüzme Havuzu´nda yapıldı. 7 takımın katıldığı yarışlarda onlarca sporcu birincilik için kulaç attı.

Akyıldız Aqua Park Yazın Vazgeçilmezi

Aqua Balıkesir’in ilk ve tek aqua parkının bulunduğu Akyıldız Aqua Park ve kapalı yüzme havuzu sezonun açılmasıyla birlikte hareketli günler geçiriyor.

Yüzmede Büyük Başarı

Aqua Değirmen Boğazı Spor Grubu 12-13 Mayıs 2012 tarihlerinde Marmaris’te Yüzme Federasyonunun düzenlemiş olduğu Türkiye Masterler Yüzme Şampiyonasından yüzünün akıyla çıktı. Grup yüzücüleri katıldıkları tüm serileri başarı ile tamamlayarak Balıkesir’i en iyi şekilde temsil ettiler.

Büyük Başarı

Aqua Geleceği yönelik plan ve projeleriyle yüzme branşında lider spor kulübü olma yolunda ilerleyen Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü, 24 Ekim tarihinde Manisa’da gerçekleştirilen Açık Su Teşvik Müsabakaları’nda 22 madalyayla büyük şehirleri geride bırakarak birinci oldu. Milli sporcu yetiştirmek için kolları sıvayan Yıldız Kulaçlar Spor Kulübü yetkilileri başarılarının sırrını Politika’ya anlattı.

Resim Galeri
Ayın Fotoğrafı
Kayıt Bulunamadı.